Безымянный

У Ніжині визначились, хто має прибирати зупинки громадського транспорту

30 серпня під час чергового засідання виконавчого комітету було прийнято рішення про те, що зупинки громадського транспорту міста Ніжин прибиратиме комунальне підприємство «ВУКГ», окрім зупинок кінцевих, які згідно договору про перевезення пасажирів закріплені у даному випадку за перевізниками, що обслуговують той чи інший маршрут.

Так, відповідно до статей 30, 42, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звернення депутатів Ніжинської міської ради, для підтримання належного санітарного стану на вулицях міста Ніжина,  виконавчий комітет Ніжинської міської ради вирішив:

  1. Призначити відповідальними за підтримання належного санітарного стану на кінцевих автобусних зупинках автобусних маршрутів загального користування міста Ніжина, перевізників які обслуговують даний автобусний маршрут.
  2. Зобов’язати забезпечити належний санітарний стан на автобусних зупинках розміщених на вулицях міста Ніжина Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» за рахунок коштів місцевого бюджету та інших надходжень.

Зауважимо, що під час розгляду даного питання йшлося про те, що якщо на території зупинки громадського транспорту розміщені магазини, МАФи, салони, кафе, то в такому випадку власники таких об’єктів матимуть заключати договір із КП «ВУКГ» на прибирання прилеглої території.

Про те, про що саме йдеться у визначенні «підтримання належного санітарного стану» зокрема на зупинках громадського транспорту? Можливо це прибирання автобусних зупинок, прибирання урни та вивіз сміття, а взимку ще й прибирання зупинок та заїзних кишень від снігу, посипання піском території зупинок, прилеглої території та заїзної кишені? Чи входить до передіку послуг, що входять до  «підтримання належного санітарного стану» знімати незаконно встановлену реклами на каркасі та елементах зупинок.

Крім того, чи береться підприємство підмітати зупинки та прилеглу територію навколо зупинки  щоденно, мити зупинки, ремонтувати елементи лавок, мити інформаційні таблички?

До того ж, перший заступник міського голови Григорій Олійник зауважив, що у Ніжині більш ніж 150 зупинок, а от таблички із назвою зупинки розміщені лише на 20. Тож, Григорій Миколайович наголосив на тому, аби дане питання було якнайшвидше вирішено.

А от як зміниться санітарний стан та вигляд ніжинських зупинок побачимо за п’ять днів, оскільки рішення набуває чинності з моменту оприлюднення на сайті Ніжинської міської ради у 5-денний термін після його прийняття.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *