371649_1

Народна медицина в Україні під загрозою: новий закон Кабміну

Тепер народні цілителі фактично перейдуть на нелегальне становище, адже Кабінет міністрів заборонив видавати їм спеціальні дозволи для роботи.

Кабінет Міністрів схвалив законопроект, що передбачає скасування видачі спеціальних дозволів для занять народною медициною і цілительством. У Кабміні сподіваються, що таким чином вдасться уникнути шахрайських дій, які можуть заподіяти шкоду здоров’ю українців. Відповідне розпорядження було прийнято на засіданні уряду 29 серпня, інформує Ukr.Media.

Проект закону був ініційований прямим «супротивником» цілителів, магів, чародіїв, екстрасенсів, відьом і решти всіх людей, які називають себе «цілителями» – МОЗ.

Тепер цілителі не зможуть отримати дозволи на свою «роботу» і в МОЗ сподіваються, що таким чином можна буде уникнути шахрайства та забезпечити захист прав громадян за Конституцією.

Вперше цей законопроект був зареєстрований ще в січні 2018 року і тоді МОЗ наполягало на тому, що цілителі можуть бути шкідливі для українців, оскільки ніхто не може поручитися за якість їх роботи.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *