n_5167_60512661-e1535716188294

Керівництво Державної судової адміністрації Чернігівщини викрили на розкраданні коштів

Співробітники СБУ викрили на розкраданні державних коштів керівництво територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернігівській області. Оперативники спецслужби встановили, що двоє чиновників управління уклали договори з місцевими комерційними структурами на встановлення обладнання елементів протипожежної безпеки у двадцяти районних судах на загальну суму майже 1,6 мільйона гривень.

Співробітники СБ України задокументували, що після перерахування коштів на рахунки приватних підприємств договірні зобов’язання не були виконані, але посадовці підписали акти виконаних робіт. Про це повідомили у прес-центрі СБ України.

n_5167_41234480

Під час санкціонованих слідчих дій у приміщеннях управління та за місцями проживання фігурантів справи правоохоронці вилучили документацію, що підтверджує проведення оборудки з державними коштами. Розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, можливо причетних до скоєння злочину. Операція проводилась спільно з Генеральною прокуратурою та Головним слідчим відділом Нацполіції.

Джерело:cheline

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *