SAM_4113-111

Нова послуга для мешканців Ніжина: корчування пнів. Фото

Саме для цих цілей свого часу і була винайдена незвичайна спецтехніка, яка називається корчувачем або фрезерувальником пнів, а англійською звучить stump grinder, що дослівно можна перекласти, як м’ясорубка для пнів. По виду і конструкції ця техніка буває дуже різною, але функціонально вона з легкістю може подрібнити будь-який самий габаритний пень, буквально перетворивши його в труху або тріски.

Комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» впроваджено цю новітню технологію з видалення пнів у Ніжині. На базі екскаватора JCB виробниками передбачено спеціальний пристрій – «подрібнювач пнів», який представляє собою навісну фрезу великого діаметру з рідкими зубами. Устаткування має достатню потужність для роботи з деревиною, практично, будь-якої твердості. Управління подрібнювачем здійснюється з кабіни екскаватора, що позитивно позначається на безпеці і прискорює хід робіт. У порівнянні з фрезами більшості виробників, пристрій має захисний кожух збільшеного діаметру. Робочий інструмент подрібнювача пнів  Earth Drill 8000 MAX дозволяє проникати фрезі на глибину до 700 міліметрів, що прекрасно руйнує коріння великих і старих дерев, з розвиненою кореневою системою. Конструкція пристрою забезпечує хорошу видимість з кабіни. Всі основні вузли, схильні до зносу, можуть бути легко демонтовані для ремонту або заміни; для виготовлення обладнання застосовуються стійкі до корозії і міцні матеріали. Пні будь-якого діаметру знищуються всього за кілька хвилин! Тріска не летить на всі боки, а повільно піднімається на поверхню і акуратною купкою укладається навколо ями. Робочий орган подрібнювача обертається на низькій швидкості, що серйозно знижує знос і витрати, а також підвищує безпеку.

Таким способом за кордоном вже багато років наші колеги видаляють пні дерев, як в приватних домоволодіннях своїх клієнтів, так і в комунальній сфері. На нашому ринку це професійне обладнання з’явилося не так давно. Недолік тільки один – ціна. Подрібнювачі пнів це професійне, потужне, імпортне обладнання, яке коштує не одну тисячу доларів, якщо до цього додати вартість витратних матеріалів і техобслуговування, то виходить за сьогоднішніми цінами досить значна сума. Але у цього способу є так само ряд серйозних переваг, які особливо очевидні при роботі з великими пнями.

Якщо Вам необхідно провести роботи по корчуванню пнів у Ніжині та за межами міста, КП «ВУКГ» з великим задоволенням Вам допоможе. Обирайте нашу пропозицію, вислухайте рекомендації наших спеціалістів, ціну, а потім замовляйте якісну послугу з видалення залишків деревини у вигляді пнів. Спеціалісти підприємства мають великий досвід та швидко і якісно допоможуть вирішити Ваші проблеми в цьому напрямку. Чекаємо на Вас за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Ми працюємо для Вас!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *