maxresdefault

На Чернігівщині залишать аналогове ТБ

З 1 вересня по всій території України буде припинено трансляцію аналогового сигналу. Проте аналогове телебачення залишиться в деяких прикордонних районах Чернігівської, Сумської та Харківської областей, а також в Донецькій та Луганській областях, в тому числі на непідконтрольній Україні території.

Відтак жителям Чернігівщини поки що можна не поспішати з купівлею ТВ-тюнерів та переходом на інші сигнали мовлення. У 16 населених пунктах Чернігівської, Сумської та Харківської областей збережуть передавачі аналогового мовлення, оскільки ця територія є прикордонною з країною-агресором. Повністю збережеться аналогове мовлення і в Донецькій та Луганській областях.

У Чернігівській області транслюватимуться в ефірі 15 телеканалів. Передавачі працюватимуть у Чернігові, Корюківці, Холмах та Новгород-Сіверському.

На інших територіях, які не перебувають під впливом держави-агресора чи впливом із окупованих територій, «аналогу» не буде.

31 серпня 2018 року відповідно до Плану використання радіочастотного ресурсу України – останній день використання в Україні аналогової радіотехнології для телевізійного мовлення.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *