IMG_5520

У Ніжинській міській раді відбулася щотижнева оперативна нарада

Відбулася щотижнева оперативна нарада  під головуванням першого заступника міського голови Григорія Олійника.

Традиційно на нараді було заслухано представника Ніжинського відділу поліції Інну Іванівну Музиченко, про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади міста за останній тиждень, відділ з питань діловодства та роботи зі зверненнями громадян про стан виконавської дисципліни та доручень міського голови, а також обговоренні звіти керівників відділів та управлінь і плани роботи на поточний тиждень.

Відповідно до наданої інформації за минулий тиждень до відділу поліції надійшло 296 заяви та повідомлення, 27 з яких – кримінальні провадження за різними статтями кримінального кодексу. Виявлено 137 адміністративних правопорушення та накладено 56 штрафів на суму 12580 гривень. По лінії дорожнього нагляду зафіксоване 137 порушень (3 – керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння; 2 – керування транспортними засобами не маючи на це права; 3 – керування транспортним засобом не зареєстрованим або непереєстрованим; 14 – керування водієм транспортним засобом, що має несправності; 12– перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху та порушення інших ПДР). Продовжують мати місце випадки вживання алкогольних напоїв (32 випадків) та паління тютюнових виробів (29 випадків) у громадських місцях. Зафіксований 1 факт вчинення насильства в сім’ї та 3 факи невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Начальник управління культури та туризму Тетяна Бассак зауважила, що 30 серпня о 15-00 годині у художньому відділі відбудеться презентація виставки творчих робіт ніжинського майстра Сергія Святного (різьблення по дереву) з нагоди його 60-річчя. 31 серпня  о 15-000 годині в музичній школі відзначатиметься «День підприємця».

Головний лікар комунального закладу «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко доповіла, що кількість підписаних декларацій по співпраці з лікарем в розрізі амбулаторій сімейної медицини станом на 23.08.2018 року складає 37 587 екземплярів. Зауважила також, що роз’яснювальна робота ведеться щоденно.

Григорій Миколайович повідомив усіх присутніх, що у зв’язку з відзначенням 03 вересня «Дня знань», розширена нарада за участю всіх керівників підприємств міста відбудеться 04 вересня о 08-00 годині у великій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Детальніше з планами роботи виконавчого комітету Ніжинської міської ради на період з 27 серпня по 02 вересня можна ознайомитися за посиланням: http://www.nizhynrada.gov.ua/announcement/295/osnovn-pod-zahodi-z-27-serpnya-02-veresnya-2018-roku.html

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *