61-7b98cc03e491db93ac2242203ff814ab

У Ніжині маршрути залишилися без перевізника

У Ніжині знову проблемні маршрути нагадали про себе.

Такі наболілі та вже всім так відомі маршрути – № 11, 12, 13 знову дають про себе знати, адже термін дії договору із тимчасовими перевізниками, що надають послуги по перевезенню пасажирів по даних маршрутах закінчується 25 серпня.

«Із 26 серпня по даних маршрутах здійснюватися перевезення пасажирів не буде» – наголосив начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко на черговому засіданні виконавчого комітету.

Як пояснив Анатолій Кушніренко, на даний час немає бажаючих здійснювати перевезення по даних маршрутах. Перевізники, що на даний час надають послуги по перевезенню пасажирів по цих маршрутах участь у конкурсі брати відмовляються, мотивуючи це нерентабельністю послуг.

У перевізників є свої маршрути, про які вони мають дбати. До цього часу свої послуги надавали перевізники виходячи із своїх можливосте. Проте, відомо що перевезення пасажирів – це перш за все комфорт та безпека. А у перевізників вже вичерпалися всі ресурси. Неодноразово йшлося про те, що водіїв катастрофічно не вистачає. Автобуси мають бути в належному стані. І на даний час перевізники ледь тримають на плаву свої маршрути.

Нагадаємо, що на даний час тимчасові перевезення по даних маршрутах здійснюють: № 11 «вул. Колгоспна – залізничний вокзал» та № 12 «вул. Колгоспна – підстанція» – підприємство «Омнібус – Н», № 13 «вул. Кунашівська – залізничний вокзал» – ТОВ «Пассервіс».

Перший заступник міського голови Григорій Олійник повідомив, що скоріш за все, тижнів за два мають бути обрахунки від ЧНТУ, від яких і буде залежати вартість проїзду в громадському транспорті Ніжина.

Дане питання є досить болючим як для ніжинців, так і для самих перевізників. Оскільки від тарифу залежить і комфорт, і безпека пасажирів, і якість надання послуг.

Міський голова Анатолій Лінник вкотре наголосив на тому, що якість надання послуг має відповідати всім чинним нормам. Адже безпека пасажирів, це один із пріоритетів в пасажироперевізній галузі. До того ж, такі автобуси як «Рута», у яких на вхід та вихід працюють лише одні передні двері, вже давно вичерпали себе як безпечний транспорт для перевезення пасажирів. А таких в Ніжині поки що значна кількість.

Тож, Анатолій Валерійович вимагає і від перевізників більшої відповідальності стосовно автотранспорту, що працює на ринку перевезень у Ніжині. Тим паче, що і держава до перевізників ставить все жорсткіші вимоги – низькополі автобуси, автобуси із пандусами, валідатори, автобуси із окремими дверима, що працюють на вхід та вихід. А все це, як відомо, тягне за собою значні витрати, які лягають на плечі перевізників, що змушує надавачів послуг відмовлятися від пасажирських перевезень не витримуючи тиску з боку держави, що вимагає дотримання нових вимог та із боку громадськості, яка вимагає збереження діючих тарифів.

На черговому засідання виконавчого комітету стало відомо, що Управління житлово-комунального господарства зверталося із офіційними запитами, щодо надання послуг по перевезенню по маршрутах № 11, 12, 13 як до ніжинських перевізників, так і до районних. А також такі запити були направлені до перевізників Чернігова та Прилук. Загалом, направлено було 11 запитів до різних організацій, що здійснюють перевезення пасажирів. Про те, від усіх отримали одну й туж відповідь: участь у конкурсах по перевезенню пасажирів по даних маршрутах не братимуть, мотивуючи це тим, що не мають такої можливості, через низьку собівартість даних послуг.

Григорій Миколайович звернувся до членів виконавчого комітету із пропозицією обговорити це питання із перевізниками Ніжина на окремій робочій нараді та спробувати домовитися із тими, що наразі перевозять жителів Кручі та Мигалівки не залишати маршрут без транспорту та дочекатися результатів обрахунку від ЧНТУ. І вже після того, як будуть надані результати, скликати позачергове засідання виконавчого комітету аби затвердити той тариф, що «випливе» із підрахунків.

І можливо, якщо тариф влаштує перевізників та жителів Ніжина питання по перевезенню жителів Кручі та Мигалівки буде закрито.

А, поки що, питання надання послуг по перевезенню жителів Кручі, Мигалівки та Магерок «висить на волосині», що може обірватися в любий момент, не дійшовши консенсусу.

Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *