f8f10c12a2db846ae522760fd4e41398

“Авіаційна держава”: Порошенко та Гройсман привітали українських підкорювачів неба

25 серпня в Україні відзначають День авіації. Президент Петро Порошенко привітав авіаторів із професійним святом, а прем’єр розповів про успіхи держави в літакобудуванні та авіаперевезенні пасажирів.

Вітання глава держави висловив на своїй сторінці у Twitter.

“Завдяки вам – сучасним підкорювачам неба – Україна входить до когорти провідних авіаційних держав”, – написав Порошенко.

Він також перелічив видатних представників української авіашколи та додав, що теперішнє покоління продовжує плекати її славні традиції.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман теж долучився до привітань з нагоди Дня авіації.

“Політика уряду спрямована на подальшу демонополізацію та лібералізацію ринку і впровадження європейської моделі “відкритого неба”. Наше завдання – доступна і комфортна цивільна авіація для громадян України не лише на міжнародних маршрутах, а і у внутрішньому сполученні”, – наголосив він.

Очільник Кабміну вважає також важливим розвиток галузі військової авіації.

“Впровадження стандартів НАТО та приведення українського війська у відповідність з вимогами Альянсу стосується також модернізації зазначеної сфери. Важливо, що вітчизняна авіаційна промисловість здатна забезпечити армію найбільш сучасною технікою воєнного призначення.”, – переконаний прем’єр.

24tv.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *