DSC07347

У Ніжині відзначили День Державного Прапора України. Фото

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять сім років назад.

23 серпня, у переддень Дня Незалежності України, під час відзначення Дня Державного Прапора України, на центральній площі Ніжина біля будинку Ніжинської міської ради відбулося святкове дійство та урочиста церемонія підняття Державного Прапора України за участі міського голови Анатолія Лінника, першого заступника міського голови Григорія Олійника, заступників міського голови Сергія Дзюби та Ігоря Алєксєєнка, секретаря міської ради Валерія Салогуба, депутатів міської ради. Завітали на ніжинське свято народний депутат України Олександр Кодола, депутат обласної ради Сергій Охонько. До заходу приєдналися і жителі та гості нашого міста.

Під час святкового заходу біля будівлі міської ради було урочисто піднято прапор України.

У своєму вітальному зверненні до громади Ніжина міський голова Анатолій Лінник привітав всіх присутніх із Днем Державного Прапора: «Для кожного з нас Україна починається з рідної домівки, рідного краю. Проте незалежно від того, де ми живемо, ким працюємо – всіх українців об’єднала єдина держава, єдина любов до України, яка живе в наших серцях. Усе, чим багата Україна і наш Ніжин, складається із щоденної праці, знань і талантів кожного з нас. Я щиро дякую кожному за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій  нашого міста, краю, а значить, держави в цілому. Зі святами вас! Добра Вам і душевного затишку!»

До привітань ніжинської громади долучився і народний депутат України Олександр Кодола, який побажав кожній родині здоров’я і процвітання, миру і злагоди, щастя і добробуту, здійснення всіх світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх життєвих справах!

«Віримо –  разом наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Крок за кроком, мить за миттю, рік за роком – і Україна стане сильною та процвітаючою  державою, про яку так мріяли тисячі наших славних предків».

Сьогоднійшій день став значущим і для юних ніжинців, які цього дня отримали із рук міського голови паспорти громадянина України та для обдарованих учнів, які отримали Подяки від народного депутата України Олександра Кодоли.

Насамкінець офіційної частини свята закінчилася покладанням квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

 

Вікторія Коломійченко

фото автора

фото з Офіційного сайту Ніжинської міської ради

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *