39834847_2337446836296144_4908905013805318144_n

Приймаєте важливі рішення, що стосуються Ніжина та регіону – залучайте молодь!!!

У Ніжині відбувся семінар  “Участь молоді. Молодіжні ради України.Ніжин”.

На данном изображении может находиться: 22 человека, в том числе Екатерина Шекера и Angelika Tymchenko, люди улыбаются, люди стоят

«Плідно ми сьогодні попрацювали в Ніжині!!! Дякуючи Вероніка Дякович, екс-голові Тернопільської молодіжної ради, яка відгукнулась на запрошення Ліги старшокласників Ніжина, Молодіжного банку ініціатив Ніжина та ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді”, ми сьогодні стали учасниками семінару “Участь молоді. Молодіжні ради України.Ніжин”.

Захід став можливий завдяки об’єднанню зусиль відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради(Анна Лисенко,Екатерина Шекера), заступниці голови Оксана Мелашенко та сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Ніжинської районної державної адміністрації ( Татьяна Листопад), а також нашій улюбленій і завжди відкритій до всіх Ніжинській міській центральній бібліотеці (Елена Екименко), – повідомляє на своїй сторінці в Facebook координатор Ліги старшокласників Angelika Tymchenko.

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Екатерина Шекера и Angelika Tymchenko, люди улыбаются

До семінару долучились 30 молодих та завзятих представників учнівської та студентської молоді міста, працююча молодь, громадські організації, представники органів місцевого самоврядування міста та району, а також активісти Ніжинського району, м. Прилук та ОТГ Чернігівської області.

На данном изображении может находиться: 13 человек, в том числе Екатерина Шекера и Angelika Tymchenko, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На семінарі йшлося про переглянуту Європейську хартію участі молоді у місцевому та регіональному житті, про саме поняття “участі молоді”, Драбину Харта, що говорить про рівні залучення молоді до прийняття рішень. Після цього перейшли до розгляду молодіжних консультативно-дорадчих органів, їх видів та мети діяльності, алгоритму створення та системи роботи. Маючи за приклад досвід Тернопільської міської молодіжної ради розглянули різні аспекти ефективної роботи подібних органів. Робота у міні-групах у форматі Світового кафе дала змогу всім учасникам згенерувати суть таких понять, як цінності та місія молодіжної ради, а також етапи діяльності МР : планування, моніторинг і оцінка, звітування.

На данном изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещении

В результаті, склад ініціативної групи по створенню молодіжної ради при Ніжинській міській раді поповнився новими активістами, запланували наступний збір цієї групи вже за тиждень, а також окреслили чіткий план роботи на найближчі два місяці щодо створення в нашому місті молодіжного консультативно-дорадчого органу!!! І крім того, з’явилось кілька цікавих ідей для співпраці в рамках міста, району та області.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит

На данном изображении может находиться: один или несколько человек

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди сидят

На данном изображении может находиться: Angelika Tymchenko, улыбается

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Екатерина Шекера, люди улыбаются, люди стоят

На данном изображении может находиться: люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, сидит и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит

 

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *