39605608_1671210503005476_9143272915419004928_o

У Ніжині – за здоровий відпочинок

У Ніжині відбувся велопробіг, в якому взяли участь мешканці міста, працівники лісового та водного господарств краю, Ніжинської та Чернігівської райрад, гості з Бахмача та Києва. Стартував пробіг з центральної площі імені Івана Франка, а завершився в ботанічному заказнику місцевого значення «Зайцеві сосни», що розташований на території Регіонального ландшафтного парку «Ніжинський». Протяжність маршруту склала 29 кілометрів.

Ідея проведення велопробігу належить дирекції Регіонального ландшафтного парку «Ніжинський» – комунального підприємства районної ради. За мету організатори ставили зробити здоровий відпочинок на природі більш масовим та популярним. Адже й справді, в парку «Ніжинський» для цього є все: діє екологічна стежка та зони відпочинку, а нещодавно тут відкрили ще й «будиночок лісівника».

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди едут на велосипедах, велосипед, на улице и природа

Зону відпочинку облаштовували зусиллями працівників ДП «Ніжинське лісове господарство». Місце обрали – чисте і спокійне, в охоронній зоні – заказнику місцевого значення «Зайцеві сосни». Саме тут закінчився велопробіг, по завершенню якого керівники парку, районної ради та лісового господарства офіційно відкрили зону відпочинку. Звичайно, нову рекреацію облаштували всім необхідним – місцем для багаття та сміття, мангалом, не забули і про головну родзинку – «будиночок лісівника».

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди едут на велосипедах, велосипед, дерево, на улице и природа

Керівництво лісгоспу продумало кожну дрібничку, щоб зробити відпочинок ніжинців максимально комфортним, безпечним та безкоштовним. Єдине, про що просять лісівники та екологи – не розкидати сміття в лісі, а залишати його у спеціально відведеному місці.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, на улице и природа

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, дерево, на улице и природа

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *