SAM_0205-111

ЧИ СТАНЕ ЧИСТІШЕ У СКВЕРАХ НІЖИНА?

Благоустрій в усі часи був візиткою будь-якого міста, створював затишок, комфорт для самих мешканців, забезпечуючи сприятливі умови для їхньої життєдіяльності. Саме з того яка в місті чистота та охайний вигляд, в якому стані тротуари, площі, як виглядають зелені насадження, яка ситуація з впорядкуванням парків та скверів,  складається враження і про наш Ніжин. Однією з основних складових благоустрою міста є цивілізоване поводження зі сміттям, а це напряму впливає на якість життя як мешканців, так і на екологічний стан нашого міста, повідомляє unenizh.org.ua

На початку цього тижня працівниками цеху з утримання парків та скверів міста комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» було проведено монтаж 14 урн для збору дрібного сміття. Шість з них встановлено у сквері М. Заньковецької та шість у сквері Б. Хмельницького. Дві інші комунальники встановили в сквері Театральний вздовж алей біля лавок. Також було проведено демонтаж старих урн, що вийшли з ладу внаслідок погодних умов.

Спочатку металеві урни були виготовлені  та пофарбовані на території підприємства, а потім старанно встановлені та забетоновані у вищезгаданих місцях.

Зроблено гарну справу для покращення чистоти у Ніжині, а підтримування чистоти залежить від кожного з нас.

Шановні ніжинці та гості міста, давайте самі дотримуватись елементарної культури викидання сміття та навчати своїм прикладом наших дітей!

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *