97b07351b0c37bcc0519fbdbc752a3dd

Ніжинка Ізабелла Іващенко посіла 3 місце на «Чорноморських Іграх» 2018

Ніжинка Ізабелла Іващенко посіла 3 місце у своїй категорії На «Чорноморських Іграх» 2018.

IZABELLA (Ізабелла Іващенко 16 років, обл.Чернігівська, м.Ніжин) , категорія «Дівчата старша група»

З 4 років Ізабелла почала займатися у міській хореографічній школі, згодом вивчала музичну грамоту, відвідувала уроки фортепіано.

Ізабелла є фіналісткою багатьох міжнародних та Всеукраїнських конкурсів.

Ізабелла говорить: «Я обрала для себе життя в музиці. Я хочу створити свою манеру пісень та їх виконання. Через свою музику я хочу передати людям, як я бачу цей світ і чому, хочу подарувати їм емоції, навчити. Хочу створити щось нове в музиці.»

На «Чорноморських Іграх» 2018 Ізабелла посіла 3 місце у своїй категорії.

Вітаємо!

Шлях до перемоги 🌟IZABELLA (Ізабелла Іващенко 16 років, обл.Чернігівська, м.Ніжин) , категорія «Дівчата старша група» З 4 років Ізабелла почала займатися у міській хореографічній школі, згодом вивчала музичну грамоту, відвідувала уроки фортепіано. Ізабелла є фіналісткою багатьох міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. 🎤🎤🎤🎤Ізабелла говорить: «Я обрала для себе життя в музиці. Я хочу створити свою манеру пісень та їх виконання. Через свою музику я хочу передати людям, як я бачу цей світ і чому, хочу подарувати їм емоції, навчити. Хочу створити щось нове в музиці.»На «Чорноморських Іграх» 2018 Ізабелла посіла 3 місце у своїй категорії.🐬🐬🐬 Вітаємо!🎊🎊🎊

Опубліковано Таврійські Ігри Пʼятниця, 17 серпня 2018 р.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *