1044500031

У Ніжині затримано наркоторговця

16 серпня близько 22 години, одразу після збуту наркотичного засобу – амфетаміну, працівниками Ніжинського відділу поліції за процесуального керівництва Ніжинської місцевої прокуратури було затримано 34-річного ніжинця. Зазначимо, що від початку року Ніжинською поліцією на території нашого міста було затримано 9 дилерів, що збували наркотичні речовини, повідомляє nezhatin

фото ілюстроване

Встановлено, що останній раніше неодноразово був засуджений за вчинення майнових злочинів (крадіжки, грабіж – ред.), а також у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.

За місцем проживання підозрюваного було проведено санкціонований обшук. В ході обшуку вилучено наркотичні засоби та грошові кошти отримані від незаконної діяльності.

Підозрювана особа була затримана в порядку статті 208 КПК України та наразі перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Треба зауважити, що найбільший термін покарання по ст. 307 КК. України, яка інкримінується підозрюваному, передбачено до 12 років ув’язнення.

Досудове розслідування триває, встановлюються всі факти злочинної діяльності та остаточна кількість незаконних продажів наркотичних засобів затриманою особою на території Ніжина.

Лілія Журко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *