38929000_1875974602487714_1700215060988690432_o

Робота маленької ніжинки прикрасить вистаку у Кракові

“Робота Поліни увійшла в фінал! І поїде на виставку у Краків, що відбудеться в рамках святкування Дня Незалежності України та проведення культурно-соціального проекту Art-Picnic Krakow ’18” – пише на своїй сторінці в Facebook мама дівчинки, художниця Юлія Петренко

“Головними кольорами у мене на малюнку є блакитний і жовтий, як на прапорі України. Я дуже люблю блакитний колір. Це колір чистоти і прозорості, як небо. Тому саме ним я намалювала Лева. Лева я обрала, як могутнього звіра, але дуже справедливого, не даремно він цар звірів. Мій Лев має золоту гриву – це промені сонечка , що зігрівають мою країну. У нього на спині ростуть ромашки, бо моя країна повинна розквітати. А ще в мого Лева є зуби, щоб вороги знали, що навіть за квіточками і сонечком є непоборна сила! Мій Лев вміє літати, бо він вільний, як птах. Летить він над сонячними полями і несе у себе на спині храм, як символ віри!” – говорить про свою роботу “Сила Лева” сама чотирирічна художниця Поліна Кірсанова.

Нагадаємо, що взимку цього року маленька Поліна вперше разом із мамою на широкий загал демонструвала кілька картин у художньому відділі Ніжинського краєзнавчого  музею імені Івана Спаського.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *