1510658384

Освітні можливості для підприємців

В жовтні 2018 року розпочнеться національна комплексна освітня програма “Експортна Революція” для українських підприємців, що розроблена Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Це другий набір освітньої програми “Експортна Революція”, у травні 2018 року 757 підприємців стали випускниками першого курсу, повідомляє Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Перший рік навчання це:

  • понад 550 компаній-учасниць на рівні START та 68 компаній на рівні PRO
  • 90% компаній активізували експорт підприємства завдяки навчанню
  • 3 компанії вийшли на нові ринки вже під час освітнього процесу

Програма триває 9 місяців та складається з двох курсів: START та PRO.  START – програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати. PRO – для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Обидва курси розроблені із врахуванням потреб компаній, особливостей українського законодавства та умов внутрішнього та зовнішніх ринків. Програма поєднує он-лайн навчання, живі семінари з провідними міжнародними експертами, розгляд конкретних кейсів компаній-учасниць та завершується навчальною бізнес-подорожжю до Естонії. Програма фінансується Проектом з питань розвитку і співробітництва Естонії.

Всього 500 осіб на рівень START та 135 компаній на PRO!

Заявки на участь у програмі “Експортна Революція” приймаються до 23.59 за київським часом 30 вересня 2018 року.

Інформація та реєстрація за посиланням epo.org.ua/education

Запитання та додаткова інформація: education@epo.org.ua +380 67 828 20 34

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *