_дружини_конопля_2-36rhj6r1fus4f45wuqrthm

Несподівану знахідку знайшли в лісі представники Національних дружин

Під час пошуків чорних лісорубів в Количіївському лісі, що на території Іванівської ОТГ на Чернігівщині Національні дружини натрапили на несподівану знахідку — висаджену і гарно облаштовану плантацію з коноплі, йдеться на сайті bilahata.net

Дружинники розповіли, що конопляна плантація була захована в хащах лісу — місце, куди не сунеться звичайний грибник, а самі рослини в «доглянутому» стані, поряд них не було взагалі ніякої іншої рослинності. Дружинники прийшли до висновку, що плантацією регулярно «піклувались», а отже її там висадили і доглядали.

Протягом тривалого часу влаштовувались засідки, щоб вистежити людину або людей, які висадили коноплі. На превеликий жаль, це не дало бажаних результатів.

«Шукати їх просто по полях і лісах — складна і невдячна справа, — дізнаються представники Нацдружин.  — Знайти їх можна тільки, якщо знаєш де вони або, як ми — випадково. Існує практика пошуку таких конопляних плантацій з повітря, але на це як мінімум потрібна відповідна техніка, якої у нас зараз немає».

Але представники Національної дружини наповнені оптимізмом. Вони кажуть, що сидіти, склавши руки, то не в їхньому дусі.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *