13319b317c59

У ніжинському дитячому садочку займаються теренкуром

Ласкаво просимо до нас на «Теренкур», у дитячий садок №15 «Росинка

У сучасній медицині практикується величезна кількість терапевтичних методик і теренкур – одна з них. Незважаючи на незнайоме назва — теренкур, що це таке, знає кожен. Це ходьба по гористій місцевості. Теренкур — поняття комплексне, але в його основі закладена, грамотно розроблена спеціалістами, саме лікувальна ходьба, а додатковий терапевтичний ефект роблять кліматотерапія, ландшафтотерапія, аеротерапія. Займаючись теренкуром, людина може відчутно поліпшити своє самопочуття, настрій і стан здоров’я в цілому.

Літо –найкращий час для тривалого перебування на свіжому повітрі, невеликих мандрівок, занять йогою, під час яких діти оздоровлюються, активно відпочивають.

Ігровою програмою «Теренкур» наші діти та вихователі захоплюються уже давно. Трущенкова Олена Анатоліївна кожного разу, коли використовує у своїй роботі «Теренкур», доповнює цю програму власними цікавими знахідками. На цей раз діти познайомилися, крім лікувальної ходьби та пейзажетерапії, ще й з елементами йоги. Та для того, щоб лікування було цікавим, гра «Теренкур» не може обійтися без веселого настрою. Тож, запасайтеся ним та давайте займатися оздоровленням разом.

 Візьмемо від літа все найприємніше!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *