1518244023_2

КИЇВСЬКІ ФАХІВЦІ ПРИБУЛИ ДО ЧЕРНІГОВА РЯТУВАТИ 11-РІЧНОГО ХЛОПЧИКА З НІЖИНЩИНИ ВІД ДИФТЕРІЇ

Стан дитини дуже важкий.

У Чернігові у ці хвилини борються за життя 11-річного хлопчика. У надважкому стані він перебуває у реанімації місцевої лікарні із попереднім діагнозом дифтерія, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До обласної реанімації дитину евакуювали з району, зараз він на апараті штучного дихання. У лікарні повідомили, що до Чернігова прибули і київські фахівці. Шпиталізували дитину із набряклою шиєю через п’ять днів від початку хвороби. До селища, де живе родина хворого, відбуває група епідеміологів – перевірити чи не заразилися люди, які контактували з хлопчиком.

У надважкому стані хлопчик зараз перебуває у реанімації місцевої лікарні із попереднім діагнозом – дифтерія. До обласної реанімації дитину змушені були евакуювати з району. У лікарні ТСН повідомили, що до Чернігова прибули і київські фахівці. Це вже 4-й випадок дифтерії від початку року в Україні.

Це вже четвертий випадок дифтерії від початку року в Україні. Ця хвороба небезпечна своїми ускладненнями, вони розвиваються стрімко і часто призводять до смерті. Дифтерію за симптомами легко переплутати із ангіною, тож при огляді лікарі радять перевірятися додатково. А головне – вчасно робити щеплення. Вакцини, повідомляє МОЗ, у лікарнях є і для дітей, і для дорослих, і вони безкоштовні.

“Мають батьки вакцинувати своїх дітей, дорослі мають вакцинуватися кожні 10 років. Діти вакцинуються з двох місяців. Узяти мазок з зіву на Беель, бацила лефера, що називається – це і є збудником дифтерії. Мазок із зіва і носу на мікрофлору береться також”, – розповіла інфекціоніст Надія Баула.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *