36398112_2036848093199208_7404145850160513024_n

Міні-футбольне поле зі штучним покриттям відкрили в Ніжині. (ФОТО)

30 червня у Ніжині на території міського стадіону “Спартак” відбулося урочисте відкриття першого в місті сучасного міні-стадіону зі штучним покриттям.

Сьогодні, 30 червня, у Ніжині відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Сучасний міні-стадіон облаштували на території міського стадіону “Спартак” за кошти з державного Фонду соціально-економічного розвитку та за підтримки Народного депутата України Олександра Кодоли.

Дотепер у місті із славними футбольними традиціями не було подібного майданчика. Цьогоріч розпочату справу вдалося завершити: на майданчику постелили штучну траву з розміткою, встановили ворота та уклали тротуарну плитки по периметру малого футбольного поля.

У заході взяли участь міський голова Анатолій Лінник,  перший заступник міського голови Григорій Олійник, заступник міського голови Сергій Дзюба, депутати міської ради, ветерани АТО, спортсмени та громадськість міста.

Сьогодні, під час урочистого відкриття майданчика, міський голова Анатолій Лінник подякував усім , хто доклав зусиль до його появи. З довгоочікуваною подією підростаючу зміну футболістів Ніжина привітав і Народний депутат України Олександр Кодола.

Символічну стрічку перерізали Народний депутат України Олександр Кодола, міський голова Анатолій Лінник та юний футболіст однієї із ніжинських футбольних команд.

Право першого удару по м’ячу реалізував  Народний депутат та міський голова. Зрештою, міні-поле випробували на міцність футбольні команди юних ніжинців, позмагавшись у товариському матчі. 
Вікторія Коломійченко

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *