IMG_8677

Розпочалось чергове пленарне засідання 39 сесії VII скликання Ніжинської міської ради

26 червня у великій залі виконавчого комітету  Ніжинської міської ради відбулось чергове пленарне засідання 39 сесії VII скликання. Участь у засіданні взяли 28 депутатів міської ради; депутати обласної ради: Наталія Копиця та Сергій Охонько, а також були присутні заступники міського голови з питань виконавчих органів: Григорій Олійник, Сергій Осадчий, Сергій Дзюба, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, а також керівники комунальних підприємств міста, ЗМІ та громадські організації.

На початку сесії було заслухано звіт керівника Ніжинської міської прокуратури Павла  Герасименка, який доповів щодо діяльності за І півріччя 2018 року.
Анатолій Валерійович оголосив порядок денний, який включив 40 проектів рішень, а також 18 додаткових. Всі проекти рішень були опрацьовані, деякі відправлені на доопрацювання.
Також протокольно була розглянута заявка м.Ніжина щодо участі у проекті Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО), який передбачає повну термомодернізацію та відновлення будівлі до задовільного стану. Основний принцип відбору – бюджетні установи (ЗОШ тпа ДНЗ). Були обстежені ряд об”єктів з яких відібрано один – загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№10.
та комунікацій з громадськістю

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *