35971234_955274014651074_4239705111443537920_n

Ніжинський Будинок дітей та юнацтва на стратегічній сесії з розвитку позашкільної освіти.

25 червня 2018 р. об 11.00 у Центрі позашкільної роботи Святошинського району м. Києва Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань науки та освіти, Міністерством освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова зібрала.

У числі понад 100 фахівців позашкілля України, що працювали над модернізацією змісту позашкільної освіти в контексті реформування освіти в Україні, активно долучились до роботи сесії працівники Ніжинського Будинку дітей та юнацтва методист вищої категорії Яременко Н. Г. та керівник гуртка-методист Лисиця О. А.

Кожна група після ретельного SWOT-анализу ситуації, що склалася на теперішній час у позашкільних закладах на місцях, розробила конкретний план дій по кожному із стратегічних напрямів позашкільної освіти, як невід’ємного складника освітнього простору країни.

На підсумковому засіданні Президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти О. В. Биковська вручила учасникам сесії сертифікати та запевнила, що всі їх слушні напрацювання будуть передані законодавцям та можновладцям задля врахування під час внесення змін до Закону України «Про позашкільну освіту».

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *