58-3-768x576

Вихованці дитячого садочку відзначили День Конституції України. Фото

ДУХ НАШ СЛАВНИЙ ЗАВЖДИ БУДЕ! СЛАВА УКРАЇНІ!

Я — українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

Дошкільний навчальний заклад №13 «Берізка» з пріоритетним напрямком роботи національно – патріотичне та духовне виховання малого українця на засадах Концепції Софії Русової, з нагоди відзначення великого Державного свята – 22 річниці Дня Конституції України зібрав дружню родину святково прибраних дошкільнят і педагогів. Все навколо квітнуло барвистими вишиванками і колоритними віночками, червоними маками, жовто-блакитними прапорами, йдеться на стрінці завідуючої ДНЗ №13 Наталії Примушко в Facebook.

Урочистості розпочалися за традицією з Державного Гімну України. В рамках виконання методичного проекту «Люби і знай свій рідний край» дітлахи мали можливість закріпити та уточнити знання про їх права та обов’язки. А проходило це все через захоплюючу улюблену гру – вікторину «Україна рідний край, ти Закони, друже знай».


Талановиті вихователі, а це: Стільник Ю.В., Вергун І.А, Христенко Т.М., Парубець Н.Г., Костандова І.В., Сукач Т.М. захоплююче продумували хід гри, і всього дійства урочистих подій, а діти навперебій відповідали, що головними символами нашої держави є – Державний Гімн України, Державний Прапор, Державний Герб, чим ми і маємо пишатися. З цікавістю малюки розглянули саму Конституцію, яка гарантує дітям щасливе дитинство, право на виховання та освіту, на мирне небо, за яке сьогодні борються мужні бійці АТО.
Ще діти пригадали, прислів’я, приказки, що «Без верби і калини – нема України».


На знак поваги і шани до Державного свята, Дня Конституції України, маленькі художники створили веселковий вернісаж рідного міста «Ніжин очима дітей». Мапу України малюки святково прибрали ніжно-небесними волошками і квітами соняшника , а ще гаптували орнаментами українські сорочки та віночки.


Довгоочікуваною подією стало для малят створення святкового жовто-блакитного шахового поля , де розпочнуться цікаві спортивні баталії, а бажаючих малюків пограти – вистачає!
Під кінець талановиті дошкільнята всім присутнім подарували «Флеш –моб» «Це моя Україна!». Зворушено і велично пройшло це святкове дійство залишивши масу спогадів і вражень.


Але з особливою насолодою малюки разом з вихователями на майданчику «вималювали» слово МИР з вишиваних рушників.
Тож вітаємо всіх зі святом!


Дивлячись на малят, на їх щирість і безпосередність пригадались ці рядочки:

Тут були ми, вічно будем!
Тут ми є і нині!
Дух наш славний завжди буде!
Слава Україні!
Героям Слава!

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *