856fabbfc45714c3829c5343db7527e1_M

Чому на Чернігівщині губляться діти?

Нещодавно поліція та мобільний оператор «Київстар» домовилися про спільний пошук дітей за допомогою смс-розсилки. З початку старту проекту на Чернігівщині ще ніхто не загубився. Та поміж тим постає інше питання: чому губляться діти?

Чому на Чернігівщині губляться діти?

Згідно з українським законодавством, діти — це особи віком від 0 до 18 років. З огляну на це їх можна умовно розділити на декілька категорій: ті, які губляться випадково та ті, хто свідомо тікає з дому. Зокрема, малеча губиться не по добрій волі, а через обставини. А от коли особі ближче до 18-ти років, вона відчуває себе самостійною і йде гуляти на необмежений термін.

Так, нещодавно в Чернігові зникла дівчинка, якій за два тижні мало виповнитися 18 років. Зранку вона пішла зустрічати свого хлопця й до самого вечора не виходила на зв’язок із батьками. У власній уяві вона вже доросла, а от для батьків та українського законодавства вона є дитиною. Звісно, що в такій ситуації на пошуки дівчини були кинути всі сили, а вона в цей час вимкнула мобільний та розважалася зі своїм хлопцем.

Буває й так, що діти втікають із дому через нестерпні обставини життя. Наприклад, коли батько вийшов із місць позбавлення волі, б’є мати та ще й чіпляється до доньки. Така ситуація мала місце на Чернігівщині нещодавно. Дівчина-підліток вирішила пожити в подружки, не сповістивши про це батьків. Її також шукала поліція.

За словами речниці Чернігівського відділу поліції Юлії Ковтун, торік на Чернігівщини загубилося 141 дитина, цього річ — 54 особи віком до 18 років. Усі вони були знайдені впродовж доби. Інколи шукали трошки довше, але, на щастя, усі діти живі.

cntime.cn.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *