5b1e280512058 (1)

Бавились цигарками — підкоптили кабінет директора Вертіївського дитячого табору

10 червня об 11.35 загорівся один з будинків дитячого табору імені Батюка у Вертіївці Ніжинського району.

 

— Постраждав мій робочий кабінет, — каже директор табору Олена Царенко. — За рішенням сесії Ніжинської міської ради, з березня цього року до травня 2020 табір на реконструкції. Розташований на краю Вертіївки. Земля належить Ніжинській міськраді. Територія — гектар. Ще у 1967 році обласна рада із земель держлісгоспу виділила нам ще 0,6 гектара. На ній побудовані наша кухня, харчоблок, господарчі будівлі, свердловина. Хотілося б якось узаконити цю землю, бо поки що з документами біда.

Не так часто з’являється можливість щось відновити. З Ніжинської міськради на проектну документацію було виділено півтора мільйона гривень — на демонтаж будинків і виготовлення проекту. Міською радою кожного року планується виділення по три з половиною мільйони на встановлення нових будинків. Вони будуть двоповерхові, сучасні. Зараз за зміну табір міг розмістити 125 дітей. Після реконструкції кількість змінюватися не буде.

Тому і відпочиваючих діток під час пожежі на території не було. Пожежників викликала наша працівниця, вона живе недалеко. Спочатку приїхали наші, вертіївські, за ними і ніжинська пожежна команда. Акуратно зняли декілька листів шиферу і залили водою. За 20 хвилин пожежу локалізували.

— Ймовірною причиною пожежники називають підпал.

— Вертіївські діти полюбляють гратися на території табору. Часто і густо їх не можна вигнати. Цілодобової охорони немає. Скоріш за все, вони пройшли через вертушку, що на центральному вході. Двері в будинку були зачинені. Розбили скло, так і потрапили всередину. Мабуть, там бавились цигарками.

— Недопалок знайшли?

— Зараз там все залите водою. Постраждав тільки мій кабінет. Підкоптились стіни, диван, інші меблі. Цінних паперів у кабінеті не було, вони зберігаються у Ніжинському управлінні освіти. Погоріла методична література. До будівельних матеріалів вогонь не дійшов.

Цей будинок планували зносити. Скоріше за все, ремонт там робити ніхто не буде.

— Раніше щось подібне дітвора витівала?

— Раніше я їх прикривала. Неодноразово розмовляла з директором школи, була на батьківських зборах. Але всі прекрасно розуміють, що діти на канікулах. Хто це був конкретно, невідомо. На момент пожежі їх вже на території не було.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №25 (1676), 21 червня 2018 року

gorod.cn.ua

фото із соцмережі 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *