2018_06_24_popko_2

На навчання з тероборони на Чернігівщину привезли воєнкомів зі всієї України

Начальники обласних військових комісаріатів та командири 24-х бригад територіальної оборони України приїхали на Чернігівщину ознайомитись з ходом навчань “Північна фортеця”.

2018 06 24 popko 2

Офіцери побували на тренуваннях особового складу, оглянули навчальні місця, познайомилися з структурою організації територіальної оборони області та специфікою формування і підготовки бригади тероборони.

На навчання з тероборони на Чернігівщину привезли воєнкомів зі всієї України

Генерал-полковник Сергій Попко особисто провів інструкторсько-методичне заняття для очільників обласних військкоматів та командирів бригад територіальної оборони України.

“Бригади територіальної оборони створюються як структурна частини Збройних сил України: в них призиваються військовослужбовці ЗСУ оперативного резерву другої черги. Бригади виконуватимуть задачі у взаємодії з підрозділами прикордонної служби, національної поліції та військовими, тож дуже важливо досягти високого рівня злагодженості між ними”, – зазначив Командувач Сухопутних військ Збройних сил України.

Задімка командування – показати корисний довісд, який допоможе нам організувати систему територіальної оборони області на достатньому рівні і дасть можливість повернутися в лави Захисників України громадянам, які з різних причин не мають можливості нести службу в регулярних частинах ЗСУ.

Також стало відомо, що подібні бригади відпрацьовуватимуть територіальну оборону в усіх областях України. Їх чисельність – кожна більше 3 тисяч осіб.

2018 06 24 popko 3

 

2018 06 24 popko 1

cntime.cn.ua

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *