T.jpg.pagespeed.ce.OairO1XLLc

У Конотопі страйкують трамвайники. Транспортна мережа дала збій

Т.в.о директора КП «Конотопське трамвайне управління» Григорій Коновал заявив, що КТУ переведено в режим простою.

Про це посадовець оголосив під час чергової спроби провести засідання 26-ї сесії міськради 16 червня, повідомляє незалежний інформаційний портал ГОЛОС КОНОТОПА

«Наказ від 15.06.2018 року №46 «Про переведення підприємства в режим простою». Керуючись статтею 113 КЗПП України у зв’язку з кредиторською заборгованістю по виплаті заробітної плати в сумі 1 мільйон 273 тисячі 710 гривень. Станом на 14.06. 2018 року заборгованість по виплаті податків на суму 1 мільйон 354 тисячі 395 гривень, заборгованість за електроенергію у сумі 2 мільйони 826 тисяч 773 гривні, кредиторська заборгованість у сумі 260 тисяч гривень. У зв’язку з цим, протягом 6 місяців відключене депо від електропостачання. У результаті чого ми не маємо можливості проводити щоденні технічні огляди, будівля депо знаходиться в аварійному стані, кошти на ремонт колій та контактну мережу протягом року не виділялися, всі вагони знаходяться в аварійному стані, що загрожує безпеці пасажирів та скоєнню ДТП. Наказую перевести підприємство в режим простою з 07.06.2018 року з обов’язковою присутністю всіх працівників. Час простою усім найманим працівникам оплачувати у розмірі ⅔ третин тарифної ставки встановленого працівникові розрядного окладу з 07.06.2018 року до фактичного моменту переведення підприємства в робочий режим», — заявив в.о. директора трамвайного управління.

У Конотопі (Сумська обл.) вже понад 10 днів не виходять на маршрути трамваї. Як повідомляє ЦТС, причиною цього є страйк працівників трамвайного управління.

Страйк трамвайників розпочався 6 червня і з того часу трамваї не виходять у рейси. А 11 червня протестувальники навіть перекрили дороги в районному центрі, повідомляє autocentre.ua.

Причиною страйку є борги по заробітній платі працівникам трамвайного управління Конотопа.

Читати по темі: “Конотопське трамвайне управління” переведене в режим простою”

Протестувальники вимагають виплати заборгованості по зарплаті.

Хоча, не так давно міський голова Конотопа Артем Семеніхін приїздив до Ніжина, та під час сесії міської ради під стінами виконавчого комітету в Ніжині розповідав ніжинцям, як же ж потрібно діяти нашому меру аби налагодити транспортну мережу в Ніжині.

Та чи не призведуть такі поради до того результату, який наразі має Конотоп.

Адже, недарма кажуть «У чужий монастир зі своїм уставом не ходять».

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *