8e3833f61cf9da03742d20b86bb0797b

На Чернігівщині двох дівчат та хлопця засуджено за жорстоке пограбування пенсіонерки

Чернігівським районним судом засуджено групу із трьох осіб, серед яких – дві неповнолітні, за розбійний напад на пенсіонерку з Менщини.

У грудні 2017 року група дівчат 14 та 15 років на чолі з раніше судимим дорослим братом однієї з обвинувачених, діючи узгоджено, використовуючи засоби маскування, увечері проникли до будинку літньої жінки.

Погрожуючи ножем потерпілій, розуміючи, що вона не зможе дати відсіч незаконним діям групи осіб, обвинувачені заволоділи грошовими коштами та іншими речами на загальну суму близько півтори тисячі гривень, після чого зникли з місця події.

Прокурором до суду надано беззаперечні докази, які повністю викривають зловмисників. У суді також досліджено відомості, що характеризують обвинувачених, зокрема, неповнолітніх, їх роль у вчиненому правопорушенні, установлено, що дорослий співучасник фактично втягнув дівчат у злочинну діяльність, інші обставини вчиненого злочину та поведінку обвинувачених.

Вироком суду дорослого учасника злочину засуджено за ч. 3 ст. 187 КК України (розбій, поєднаний з проникненням у житло), ч. 1 ст.304 К України (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність) до 10 років позбавлення волі, неповнолітніх дівчат – до 2 років позбавлення волі.

За матеріалами прес-служби прокуратури Чернігівської області

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *