35920409_595787074110805_5483440083161841664_n

У Ніжині в дитячому садочку пройшли олампійські ігри. Фото

БУДЬТЕ , ДІТОНЬКИ, ЗДОРОВІ, БІЛОЧУБІ, ЧОРНОБРОВІ АБО ЛІТНІ МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ В ДНЗ №13 “БЕРІЗКА”

Прилучення дітей до спорту в нашому дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», справа важлива, актуальна і традиційна, потрібна всім, бо опікуються нею педагоги, батьки, тренер – викладач СДЮСФШ Бринза М.С. вже десять років, – повідомляє на сторінці Facebook завідуюча ДНЗ № 13 Наталія Миколіївна Примушко

Фото Наталіи Примушко.

Сьогодні за активної участі інструктора з фізкультури Сукач Т.М., вихователів Стільник Ю.В., Парубець Ю.Ю. разом із Миколою Семеновичем зуміли зацікавити малят так, що атмосфера літніх малих Олімпійських ігор подарувала і малим спортсменам, і вболівальникам незабутні радісні хвилини. Це була, дійсно, справжня літня Олімпіада з спортивними привітаннями команд «Сонечки», «Здоров’ячки», «Веселки» і ритмічними розминками на жовто-блакитних степ-платформах, і естафети з обручами, і веселі перегони на велосипедах, самокатах ,і улюблені змагання у «Веселий міні-футбол». А «Юні футболісти» спортивної секції з футболу показали свої найкращі якості, вони стали ще дружнішими, сильнішими, витривалішими і в справжньому футболі. Все, як має бути на справжнісіньких олімпіадах як і у дорослих! 

Фото Наталіи Примушко.
Які ж були б Олімпійські ігри без теплої водички і веселих забав у басейні?! Радісно гралися діти із водою цього теплого червневого дня.
В ході всіх змагань на Олімпіаді діти проявляли свої кращі можливості і спортивні навички, за що і отримали від інструктора з фізкультури медальки-веселинки на згадку про літні малі Олімпійські ігри. Цей день , що перетворився у справжнє свято , подарував незабутнє піднесення і неперевершені емоції.
Зростайте здоровими любі наші діти, втішайтеся літечком, загартовуйтеся сонцем , повітрям, водою і будьте здорові.

Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.Фото Наталіи Примушко.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *