th3_file_511be73c045db

Керівника Ніжинського ремонтного заводу інженерного озброєння зловили на хабарі. Фото

21 червня 2018 правоохоронці затримали тимчасово виконуючого обов’язки директора ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» та посередника після отримання неправомірної вигоди у розмірі 10 тисяч гривень. Про це 1News повідомила прес-служба Військової прокуратури.

Встановлено, що неправомірну вигоду ТВО директора ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» вимагав та отримав від звільненого працівника заводу у змові з військовослужбовцем однієї з військових частин Збройних Сил України за видачу довідки про заборгованість з виплати заробітної плати. Така довідка є необхідною для звернення до суду та підтримання позовних вимог в суді на користь звільненого працівника.

Підозрюваних затримано близько 12 години 21 червня у службовому кабінеті ТВО директора підприємства. Отримані як неправомірна вигода гроші вилучено під час обшуку із сейфу керівника заводу. Тривають невідкладні слідчі дії.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення обом затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відсторонення від посади та накладення арешту на майно.

Як зазначається у повідомленні, затримання відбувалось силами військової прокуратури Дарницького гарнізону Центрального регіону України спільно з слідчими Дарницького управління поліції у м. Києві, співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, а також співробітниками департаменту внутрішньої безпеки Державного концерну «Укроборонпром».

Довідково:

Частина 3 ст. 368 КК України, «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, предметом якого була неправомірна вигода у значному розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна».

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *