DSC_1545-715x400

Ніжинські футболісти боролись в Івано-Франківську за “Шкіряний м’яч”

Приємно, що серед фіналістів були і вихованці Ніжинської ДЮСФШ, котрі представляли ЗОШ №10 (директор – Ольга Мисник, тренер – Валентин Мазун). Протягом трьох днів вирували футбольні баталії. Всі вісім учасників були рівні в своїй майстерності. Суперником ніжинців в груповому етапі були команди з Луцька, Вінниці, Олександрії. Кожна гра проходила в безкомпромісній боротьбі. Нажаль, фортуна була не на стороні нашої команди, яка поступилась Вінниці та Луцьку.  Та наступного дня ніжинські футболісти перемогли команду з Олександрії. І в фінальній частині змагань суперником була команда з міста Києва. Перемога давалась нелегко та наші ніжинці, які представляли Чернігівщину, перемогли, зайнявши почесне 5 місце. Кращі гравці команд, а в нашій Богдан Попов, отримали подарунки. У конкурсі «жонглювання» переміг вихованець Ніжинської ДЮСФШ Артем Скрягін з результатом – 425 разів за 30 хвилин.

Підводячи підсумки змагань, Асоціація Аматорського футболу України подарувала кожній команді форму, футбольні м’ячі, чисельні відзнаки та згадку про участь в цих чудово організованих змаганнях.

Хочеться в першу чергу відмітити тренера команди Валентина Мазуна та подякувати усім, хто причетний та допомагав команді. Такий результат став можливим завдяки тісній співпраці ДЮСФШ з ЗОШ №10, Федерацією футболу міста, управлінням освіти на чолі з керівником Крапив’янським С. См та батьківською громадою, яка підтримувала палко вболівала на усіх етапах змагань за наших вихованців.

Старший тренер ДЮСФШ Бринза М.С

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *