DSC_0124-768x512

Перегони з американським колоритом. DRAG-RACING на Ніжинщині. (Фото)

16 червня на Ніжинщині вже втретє відбулась визначна подія для автолюбителів – «Drag-Racing». Перегони пройшли на території старого аеродрому біля селища Лосинівка.

Організаторами заходу виступила громадська організація «Smotra Nizhyn» Владислав Листопад, В’ячеслав Дворник, Антон Шепель, Максим Якуба, Вадим Приходько. У розмові з журналістами сайту “Нежатин”, організатори зазначають, що цього року їм вдалось вийти ще на вищий рівень в організації, адже бажаючих, як взяти участь в перегонах так і самих вболівальників було близько 1 000.

Автолюбителі приїхали з Ніжина, Чернігова, Києва та селища Лосинівки. Членам «Smotra Nizhyn» вдалося популяризувати автомобільний спорт та запровадити чудову традицію на Ніжинщині – проведення «Drag-Racing». Зазначимо, що двигуни випробовували не лише водії автомобілей, а й мотоциклів. На учасників чекали призи від спонсорів, проте, як зазначають вони самі – інтерес полягає в самій участі, адже емоції переповнюють дух, і зупинятись не хочеться.

Перегони тривали аж до пізньої ночі, і територію колишнього аеродрому освілювали фари автомобілів, “ревіли” мотори “залізних коней”, грала запальна музика від кращих діджеїв Ніжинщини, тож атмосфера була гарячою. Як учасники так і вболівальники залишились з найкращими враженнями, адже молодь охоче підтримує розвиток автоспорту.

Марина Волинець

Джерело: nezhatin

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *