Валідатор

Скільки ж в Ніжині коштуватиме проїзд???

В стінах ніжинської міської ради знову говорили про надання послуг по перевезенню пасажирів громадським транспортом. Говорили всі, і робоча група, і представник організації, що здійснюватиме облік пасажиропотоку в Ніжині, і представники банків Ніжина – ОщадБанк та ПриватБанк, і місцеві журналісти, всі, тільки не ті, хто звинувачуючи міську владу в лобіюванні інтересів перевізників Ніжина збирав, так звані, пікети під час сесії міської ради під стінами виконкому.

Хоча, ще тиждень тому під час засідання цієї ж робочої групи перший заступник міського голови Григорій Олійник зауважив, що всі бажаючі висловити свою думку щодо обліку пасажиропотоку в місті, можуть бути присутні на засіданні робочої групи. До того ж, додав Григорій Миколайович, слушні зауваження від пересічного громадянина міста будуть враховані. Про те, на засідання групи, яке відбулося 12 червня ні активісти ні організатори так званого «тарифного віче» так і не з’явилися. Тим самим, не надаючи перевізникам та міській владі довести до активістів Ніжина конструктивне бачення ситуації.

Із тижня в тиждень бачимо як перевізники та міська влада, залишилися  сам на сам із питанням вартості проїзду в місті. І це не питання обліку пасажирів. Оскільки пасажиропотік, як неодноразово зазначала Валентина Корабель, керівниця ТОВ «Пассервіс», враховується в розрахунку вартості проїзду. Про те, цифри, які надають самі ж перевізники, щодо пасажиропотоку Ніжина, активісти називають непрозорими.

На даному етапі облік пасажирів – це не єдина складова вартості проїзду, оскільки ціни на паливо мастильні матеріали та на запчастини значно зросли з моменту останнього коригування ціни на проїзд. До того ж, важливою складовою в вирахуванні цифри, яку сплачуватимуть жителі Ніжина користуючись громадським транспортом є Постанова Кабміну України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів щодо запровадження у громадському транспорті всіх міст України автоматизованої системи оплати ціни за проїзд», тобто запровадження валідаторів в маршрутках. А це, як випливає із розмов із представниками банків Ніжина, не багато і не мало 12 тис грн. за один валідатор. Тож, приходьте шановні ніжинці та активісти до стін міської ради і будемо рахувати разом із міським головою, заступниками, представниками банків та членами робочої групи. Тільки за використання одного валідатора в маршрутці, тобто за те, що кошти проходитимуть через установу банку,  банк стягуватиме із перевізника від загальної суми за місяць 7%. Не складно зрозуміти, що тут вже сплативши за проїзд карткою, навіть 4,50 та додавши до суми 7% вартість проїзду зросте на 30 коп.

Повертаючись до самих валідаторів, суми випливають колосальні – 12 тис грн. за один валідатор на одну маршрутку, а маршруток в Ніжині щодня виходить на маршрут 87 (згідно даних транспортного відділу м.Ніжин), сумма, яку матимуть віддати перевізники тільки за самі валідатори складатиме 1 млн грн.. Зрозуміло, що це вплине на вартість проїзду.

До того, ж на пропозиції першого заступника міського голови, що до розгляду такого варіанту придбання валідаторів, як розстрочка платежу, банки на зголосилися.

І валідатори, так само як і низькополі автобуси це не забаганка міської влади або ж перевізників, це обов’язкова складова в наданні послуг по перевезенню пасажирів, яку вимагатиме держава в найближчі роки.

Тож, перш ніж звинувачувати міські владу в необґрунтованості підняття вартості проїзду потрібно вивчити питання з середини. І тоді все стане на свої місця, і всім буде зрозуміла кожна копійка в ціні на проїзд.

Говорити про валідатори  та про те, скільки це вартуватиме користувачу громадським транспортом можна довго, це і додаткові 100 тис грн транспортний процесінг – опрацювання карток, і технічне обслуговування самих валідаторів і т.д.

Тож, витративши із міського бюджету 150 тис грн. на обрахування пасажиропотоку Ніжина, та плюс ще додатково 50 тис на студентів, які будуть вести безпосереднє обрахування пасажирів в конкретній маршрутці не збереже ціну на проїзд 4,50 грн. Не один Ніжин йде таким шляхом, і в тих містах, де вже обраховували  пасажиропотік відповідні установи, вартість проїзду не складає символічних 2 грн. Адже багато ще складових, які впливають на ціну проїзду. І не міська влада винна в тому що зросли ціни на запчастини, на бензин, що потрібно встановлювати валідатори, закуповувати низькополі автобуси.

Так звана модернізація всього, що нас оточує, чим ми користуємося – це крок вперед, і ці кроки вимагає держава, а лягають вони на плечі користувачів послугами.

Тож, скільки в Ніжині коштуватиме проїзд, покаже час, та зрозуміло, що для того аби ніжинці зрозуміли обґрунтованість вартості проїзду міська влада додає всіх зусиль та готова витратити не один десяток тисяч гривень для обліку пасажиропотоку в Ніжині відповідною установою.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *