загружено (1)

Порушували: звіт ніжинської поліції за тиждень

11 червня відбулася щотижнева оперативна нарада  під головуванням першого заступника міського голови Григорія Олійника.

Традиційно на нараді було заслухано представника Ніжинського відділу поліції Інну Іванівну Музиченко про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації, що склалася на території громади міста за останній тиждень, про це повідомляється на nizhynrada.gov.ua/Відповідно до наданої інформації за минулий тиждень до відділу поліції надійшло 229 заяви та повідомлення, 23 з яких – кримінальні провадження за різними статтями кримінального кодексу. Виявлено 131 адміністративне правопорушення та накладено 73 штрафи на суму 19261 гривні. По лінії дорожнього нагляду зафіксоване 113 порушень (6 – керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння; 6 – керування без відповідних документів; 2 – керування транспортними засобами не маючи на це права; 7 – знехтували умовами технічного контролю; 16 – керування водієм транспортним засобом, що має несправності; 16 – перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху та порушення інших ПДР).

Похожее изображение

Продовжують мати місце випадки вживання алкогольних напоїв (16 випадків) та паління тютюнових виробів (18 випадків) у громадських місцях. Зафіксовано 1 факт вчинення насильства в сім’ї.

Інна Іванівна також наголосила, що близько першої години ночі по вулиці Прилуцькій сталася ДТП з летальним наслідком. Адже пішохід переходив дорогу в темну пору не по пішохідному переході, внаслідок чого трапився наїзд. Тому поліція застерігає водіїв та пішоходів бути пильними на дорозі.

сюжет NizhynTB

 

 

 

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *