34468357_1389189277849683_4254537295668969472_n

Пожежа у приміщенні кухні на другому поверсі гуртожитку: тактичні тренування для керівництва Ніжинського агротехнічого коледжу

6 червня на території гуртожитку Ніжинського агротехнічого коледжу ВП НУБіП України по вул. Шевченка, 43, м. Ніжина, відбулися тактичні тренування щодо організації дій на випадок виникнення пожежі або надзвичайної ситуації. У навчаннях взяли участь рятувальники 16-ї державної пожежно-рятувальної частини, а також студенти, викладачі та персонал коледжу.

Метою проведення тренувань стало відпрацювання дій керівництва об’єкту щодо організації оповіщення та евакуації студентів і персоналу коледжу та здійснення заходів по ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

За легендою навчань виникла пожежа у приміщенні кухні на другому поверсі гуртожитку. Виникла загроза майже для 150 студентів.

До прибуття рятувальників адміністрацією коледжу були організовані заходи щодо евакуації людей з приміщень гуртожитку сходовими клітинами. Персонал гуртожитку приступив до гасіння пожежі, використовуючи вогнегасники, внутрішні пожежні крани та інші первинні засоби гасіння.

Фото Ніжинський МРВ Управління ДСНС України у Чернігівській області.На час прибуття пожежно-рятувальних підрозділів основна маса студентів була успішно виведена на свіже повітря, але в одній з кімнат гуртожитку на 2-му поверсі ще залишилися студенти. Для їх порятунку була використана драбина, за допомогою якої було врятовано 2-х умовних постраждалих. Також для рятування студента із задимленого приміщення 1-го поверху гуртожитку використовувалася ланка газодимозахисної служби. Невдовзі умовна надзвичайна ситуація була ліквідована, всі мешканці гуртожитку врятовані.

По закінченню тренування студенти та персонал коледжу могли відчути себе у ролі справжніх рятувальників, ліквідувавши умовну пожежу. Після чого ознайомилися з захисним одягом і спорядженням та технічним обладнанням пожежного автомобіля.

Фото Ніжинський МРВ Управління ДСНС України у Чернігівській області.Фото Ніжинський МРВ Управління ДСНС України у Чернігівській області.Фото Ніжинський МРВ Управління ДСНС України у Чернігівській області.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *