imgbig

Міський голова Ніжина взяв участь у 26-му благодійному «Пробігу під каштанами». Фото

Міський голова Анатолій Лінник взяв участь у 26-му благодійному «Пробігу під каштанами». Захід відбувся під гаслом «Біжу заради маленьких сердець».

Пробіг є благодійним. Кошти збирають на порятунок маленьких пацієнтів із вадами серця – на придбання необхідного устаткування для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

«Тільки минулого року благодійний «Пробіг під каштанами» зібрав 1,5 млн гривень, за які придбали необхідне медобладнання. І врятували не одне дитяче життя», – наголосив мер столиці.

До того ж, «Пробіг під каштанами» відкриває можливості продемонструвати свою активність та небайдужість не тільки професійним спортсменам, а й усім мешканцям столиці різного віку – від дітей до людей похилого віку.  А також людям з обмеженими фізичними можливостями.

Усього в програмі 5 забігів: для спортсменів, забіг мужніх, пробіг у ходунках, дитячий забіг і благодійний.

«Пробіг під каштанами» – наймасштабніша спортивно-благодійна акція в Україні. Відбувається щорічно, починаючи з 1993 року. Останніми роками кошти, зібрані під час «Пробігу під каштанами», спрямовуються на придбання життєво необхідного медичного обладнання для Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Починаючи з 2002 року участники «Пробігу під каштанами» почали підтримувати Центр та зібрали понад 437 000 доларів, на які було закуплено необхідні клініці обладнання та витратні матеріали.

Вчора, 3 червня, на запрошення київського міського голови Віталія Кличка брав участь у 26 благодійному “Пробігу під каштанами” і ніжинський міський голова Анатолій Лінник.

“Пропоную провести у вересні благодійний пробіг і в Ніжині для збору коштів на потреби ніжинського дитячого відділення ЦМЛ! Вірю, що мою ініціативу підтримають всі небайдужі ніжинці! Буду вдячний за ваші пропозиції щодо такого заходу!” – пише Прес-служба Анатолія Лінника.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *