ss-715x400

Із ніжинських клумб викрадають квіти

Сьогодні, під час чергового засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради було піднято питання щодо клумб на центральній алеї міста.

Мова йшла про те, що клумби мають неприйнятний вигляд, оскільки на них немає, або ж замало квітів. Та й взагалі, клумби в жахливому стані, неприбрані.

Звучало питання, де ж ті квіти, на які виділялися кошти із міського бюджету.

На що перший заступник міського голови Григорій Олійник зазначив, що квіти, чи то саджанці або ж насіння, дійсно було закуплено в тому обсязі, на який і було виділено кошти. «На скільки виділили – стільки й закупили» – каже Григорій Миколайович.

Міський голова Анатолій Лінник додав, що на грунт на клумбах негативно впливає пісчано-соляна суміш, якою взимку посипаються дороги та тротуари. Зрозуміло ж, що сіль з доріг потрапляє в грунт, що й призводить до загибелі рослин на клумбах по весні.

Хоча, Григорій Олійник в ході розмови, протокольно доручив КП «ВУКГ» провести обстеження центральної алеї міста та повідомити про результат.

До всього сказаного, заступник міського голови Ігор Алєксєєнко додав, що в Ніжині з міських клумб викрадають не один десяток саджанців квітів. Швидкість, з якою клумби залишаються без квітів – приголомшує. За два дні після проведення Дня міста, із клумби, що біля міськвиконкому, невідомі вкрали більше п’ятдесяти рослин. Таке проріджування саджанців комунальників надзвичайно обурює.

Тож, перш ніж звинувачувати міські владу, потрібно звернути увагу на самих жителів міста, чи можливо гостей, які заради якоїсь швидкої наживи здатні нанести шкоди гармонійному вигляду міста.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *