4201_697x464

Ніжинка з двома маленькими дітками потребує термінової допомоги

25 травня о 12:13 у Ніжині сталася пожежа, горів приватний будинок по вулиці Прилуцькій. Наразі сім’я з двома малолітніми дітьми залишилася без засобів для існування та одягу. Є такий вислів «В темні часи добре видно світлих людей» і наше місто тому підтвердження. Небайдужі ніжинці не залишилися осторонь біди своїх земляків.

Читати по темі: У Ніжині сім’я залишилась без даху над головою через пустощі дитини.

Зокрема у популярній інтернет спільності «Наш город Нежин» Андрій Шимко, модератор групи, звернувся до учасників із наступним проханням: «Шановні Друзі! В нашій групі ми не часто звертаємося до Вас за допомогою, але 25 травня цього року сталася трагедія в сім’ї Шуляк, котра проживає в місті Ніжин, вулиця Прилуцька, 71. Згорів будинок. На сьогодні жити в ньому неможливо. Віра Василівна Шуляк- мати двох прекрасних діток. Старший хлопчик Денис, йому 8 років, а маленькій Мілані – 5. Мама тяжко заробляла і складала копійки для ремонту будинку, працюючи цілодобово в Києві. Нарешті назбирала і зробила ремонт! Раділа вся сім’я… Але, так сталося, що пожежа знищила майже все. Речі, майно. В діток залишився тільки одяг в якому можна ходити зараз. Через це, звертаємося до всіх небайдужих! Давайте допоможемо родині! Потрібні речі для дітей хлопчик 8 років хлопчик та дівчинка 5 років. Кошти для ремонту можна пересилати на карту Ощадбанку
Номер телефону: 098 982 40 56. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу та за добре слово!»

Треба зауважити, що люди масово відгукнулися на заклик про допомогу. Запитували розміри одягу та взуття дітей. Подібне відношення до ближнього тішить, адже в такий ситуації може опинитися кожен, а разом будь-яке лихо долати легше.

На жаль журналістам “НЕЖАТИН” не вдалося зв’язатися з мамою та уточнити більш детальну інформацію, але всі бажаючі можуть привезти одяг та речі вжитку по вказаній адресі.

Лілія Журко для сайту Нежатин

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *