574ed0e461537DSC_0921-1024x681

ВИПУСКНИЙ 2018: КОЛИ ВІДЗНАЧАЄМО

В Україні офіційної і загальноприйнятої дати для святкування випускних немає. Все на розсуд навчального закладу, рекомендовані дати проведення випускних: у рамках від 25 травня до 24 червня.

У школах індивідуально приймають рішення святкувати випускний вже після ЗНО, або ж поєднати випускний бал і останній дзвінок.

Останній дзвінок для випускників прозвучав традиційно в останню п’ятницю весни – 25 травня. А сесія ЗНО розпочалася трохи раніше: вже 22 і 24 травня провели перші тестування з математики, української мови та літератури.

Хоча й Останній дзвоник уже пролунав, однак учні дев’ятих класів ще будуть здавати іспити Державної підсумкової атестації до середини червня, а випускників 11 класів, яких в цьому році налічується 185 508 осіб, чекає ЗНО. Тестування відбудеться в період з 22 травня по 13 червня.

Дата випускного в школах призначена на 23 червня – це перша субота після закінчення ЗНО та оголошення результатів тестування. Випускний вечір – це як острівець для абітурієнтів після випробувань на ЗНО і перед вступною кампанією.

В Ніжині святкування традиційно розпочнеться на площі ім.І.Франка о 19 годині.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *