32879707_916987941833469_5936852534990733312_n

В Ніжині розшукують особу, Instagram якої вказаний на понівеченій лавці в парку

Поділитися

Соцмережі збурили фото понівеченої  лавки, що розташована в парку ім..Т.Шевченка.

Нагадаємо, дана лавка була розміщена в парку не так давно, про те, вже багато хто із жителів та гостей міста змогли насолоджуватися відпочинком в парку сидячи на такій чудовій та комфортній лавці. До того ж, такі лави в Ніжині стали улюбленим місцем для фотографування, адже мають досить незвичний вигляд.

Про те, нещодавно в соцмережі Facebook з’явилися фото, на як хтось, досить гидко, розфарбував янголів, що прикрашають символічно спинку лавки.

«Шановні ніжинці! Я розумію, що це пишуть підлітки , які намагаються привернути до себе увагу, типу “Тут був Вася”, але ж цих підлітків виховуємо ми з вами….. 😒😢
Важко підібрати слова…. Більше емоцій…. негативних емоцій….
Можливо, хтось впізнає своїх юних “художників”
»…. пише на свій сторінці в Facebook Татьяна Близнюк.

До того ж, чітко видно надписи посилання на Instagram, через які користувачі і вийшли на дівчину, яку тепер і звинувачують у пошкодженні майна.

Дані дії правоохоронними органами можуть розцінюватися як дрібне хуліганство, що тягне за собою відповідальність передбачену Ст. 173 КУпАП, а саме накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Про те, вказане посилання на профіль Instagram, в жодному разі не дає підстав думати, що саме ця оcоба причетна до таких неправомірних дій.

Користувачі соцмереж, просять всіх, хто знає щось про осіб, причетних до даного випадку повідомляти в коментарях.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *