33139979_2054530351455973_4348121918629478400_n

Спільними зусиллями для дітей: в Ніжині відбувся благоустрій дитячого майданчику

На одному із подвір’їв багатоповерхівок, що в 3-му мікрорайоні Ніжина, на території дитячого ігрового майданчику “Сонечко”, не так давно з’явився новенький дитячий ігровий майданчик.

Подія, ніби то, і не гучна, але, насправді, для такого густонаселеного мікрорайону, значима.

Так склалося, що майданчик почали удосконалювати та розбудовувати, для того, аби дітлахи мали змогу не просто гратися на майданчику та гойдатися на гойдалках, а й долучатися до рухливих ігор, які є невід’ємною частиною фізичного розвитку кожного малюка.

На території ігрового майданчику під назвою “Сонечко” 20 травня з нагоди Дня Європи в Україна, пройшов День Благоустрою.

“Світ такий великий. Що в ньому змінить гармонізація простору одного з дитячих майданчиків міста? Виявляється, що хвиля щастя просто накрила дітей 3-го мікрорайону і їх СВІТ зараз в периметрі розваг сучасного, безпечного, різнобарвного майданчику.
Вони в захваті та окрилені від трансформації старого дитячого майданчика в ” Children’s Land”, в благоустрії якого вони на рівних приймали участь з дорослими в неділю, з нагоди Дня Європи. Сучасний дитячий майданчик встановлений за рахунок депутатського фонду Олександра Кодоли в рамках його окремого проекту “З турботою про дітей”, в порядку черговості. Дякую Григорію Олійнику, активістам Вікторії, Тетяні, Юлії і всім небайдужим за участь в облаштуванні місця відпочинку дітей. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ НІЖИН – НАША СПІЛЬНА МРІЯ, МЕТА ТА ДІЇ! – повідомляє на своїй сторінці в Facebook депутат міської ради Ігор Шалай.

До речі, Ігор Віталійович і був організатором та учасником даного дня благоустрою.

Збільшивши площу ігрового майданчику, установивши додаткові місця для відпочинку, діти та батьки отримали оновлене та зручне місце для проведення часу разом із дітьми насолоджуючись відпочинком та спостерігаючи за тим як граються та розвиваються їх діти.

До речі, благоустрій вийшов би скромніший, якби не відчутна допомога небайдужих батьків, які власним прикладом довели, що можна не тільки вимагати та нетерпляче очікувати, доки хтось прийде і зробить щось, а й самим, закотивши рукава, створити добру справу. І, таким чином, засвідчити, що по справжньому люблять своє місто та подвіря, де проводять час їхні діти.

А також це сміливо можна розцінювати і як прояв поваги до рідного міста, як черговий доказ того, що лише в єдності наша сила, лише спільні зусилля йдуть на користь громаді. Тоді ж, коли влада й громада разом – зробити Ніжин успішним, збудувати дійсно Європейське місто, в якому всім буде комфортно, – реально.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *