576062260e86da4ce3b53c449b631f1c

Чернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в Україні

Поділитися

Чернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в Україні

Адже лінійний прискорювач, корпус для якого збудовано у Чернігівському обласному онкологічному диспансері, – медичний апарат світового рівня, найкращий на даний час в Україні. Перша операція з його допомогою буде проведена вже 04 червня.

Про майбутні перспективи роботи такого важливого для Чернігівщини медичного обладнання йшла мова під час зустрічі народного депутата України Олександра Кодоли з головним лікарем Чернігівського онкодиспансеру Валерієм Зубом та персоналом медичного закладу.

Депутат оглянув новозбудований корпус відділення променевої терапії диспансеру, в якому встановлено надсучасний лінійний прискорювач Elekta Infinity та комп’ютерний томограф Philips, які є запорукою проведення високоточної променевої терапії, що є невід’ємною частиною у лікуванні онкологічних хворих. Загальна вартість проекту склала 103,1 млн грн.

«Гроші на придбання лінійного прискорювача і будівництво корпусу відділення променевої терапії ми збирали усією областю. Більша частина коштів була виділена з державного фонду регіонального розвитку, підтримав обласний та міський бюджети, також по можливості допомагали усі громади, народні депутати, підприємці та звичайні жителі області. За моєї ініціативи з депутатського фонду соціально-економічного розвитку на цей проект було виділено 1 мільйон гривень. Фактично це внесок моїх виборців м.Ніжина, Ніжинського, Носівського, Срібнянського, Варвинського та частини Ічнянського районів області», — говорить Олександр Кодола.

Нагадаємо, що за даними медиків, у Чернігівській області налічується майже 5 тисяч людей, які потребують лікування на такому обладнанні. Тепер у них з’явилася надія на якісне лікування онкозахворювань вдома на Чернігівщині. Тим більше, що для мешканців області лікування на цьому високотехнологічному апараті передбачено безкоштовно.

«То ж це — найважливіший проект в області за останні роки, адже йдеться про здоров’я людей.

І Чернігівщина показала приклад єднання в боротьбі зі страшною хворобою всій Україні.

Дякую головному лікарю онкодиспансеру Валерію Зубу і всім лікарям за вашу роботу! Дай Бог всім здоров’я!», — наголосив депутат  під час зустрічі з медиками.

Чернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в Україні

Чернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в УкраїніЧернігів стає одним із центрів лікування онкозахворювань в Україні

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

Джерело: Уездные новости

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *