11-4-768x512

Етнофестиваль UKRAINE ETHNO FEST “Енергія життя” відбувся в Ніжині. Фото

Днями відбувся етнофестиваль UKRAINE ETHNO FEST “Енергія життя”, який вже вшосте приймає гостей зі всієї України. Свято, яке подарували артисти з Києва, Прилук, Куликівки, стало можливим завдяки організатору Управлінню культури і туризму Ніжинської міської ради.

Цьогоріч фестиваль зібрав величезну кількість людей та подарував гостям хвилю яскравих вражень Ось і відбулося неймовірне дійство. Переглядаючи світлини, дивлячись на посмішки, на гарні відгуки, розумієш, наскільки це прекрасна справа, наскільки вона важлива і наскільки необхідно саме в цей час нам, нашій країні – відчувати себе частиною великої світової культури різних народів, адже етнічне життя людини прив’язане до певної місцевості, що позначається на характері людей, звичаях, побуті і кожен народ має свою національну самобутність, яка відображається в культурі, історії.
Безмежна вдячність організаторам, спонсорам цього дійства, чарівній ведучій, Антоніні Купрій, учасникам колективів та художнім керівникам за можливість насолоджуватися етнічними танцями народів світу та за можливість доторкнутися до всесвітнього мистецтва.

Ніжинська міська громадська організація фітнес-центр “Позитив”

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *