11111111111111111111

“Дев’ята планета” з Ніжина стала відкриттям на інтелектуальному турнірі в Білорусі

20-21 квітня в Гомелі проходив ювілейний V Міжнародний турнір із інтелектуальних ігор серед дитячих команд “Кіндер-сюрприз”-2018. Участь у ньому взяли 182 дитини, 33 команди з Білорусі, України та Росії. Серед них – і ніжинці.

Унікальність турніру полягає в тому, що перевірити свої сили в серйозних інтелектуальних змаганнях можуть команди початкового рівня, а саме учні 4-7 класів.

Для 24 юних ніжинських інтелектуалів, вихованців клубу інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?» Ніжинського БДЮ, учнів 5-7 класів ННВК «Престиж» № 16, ЗОШ № 2, 10, 11, 15 цей великий інтелектуальний форум став, дійсно, значною подією. Захопливі відкриття, цікаві запитання і, звичайно, призи та подарунки від спонсорів зробили захід яскравим та незабутнім для кожного учасника. Крім змагань, для учасників організували чудову екскурсію до Гомельського палацево-паркового ансамблю.

Ніжинські команди “Три плюс два”, “Діти СУРка”, “Злюки бобри”, “Дев’ята планета” добре проявили себе на V Міжнародному турнірі “Кіндер-сюрприз”-2018. Найкращий результат показала команда “Дев’ята планета” – ІІ місце з гри “Що?Де?Коли?”.

Інформацію надав педагог-тренер клубу інтелектуальних ігор «Що? Де? Коли?»

Ніжинського БДЮ,

керівник гуртка-методист Василь Сурков

Джерело: nizhyn.pravdatut

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *