8-9-1200x900

У Ніжині пройшли змагання з нагоди Міжнародного дня сім’ї

У Ніжині пройшли змагання «Мамо, тато, я – спортивна сім’я»

20 квітня 2018 року у спортивному залі по вул.. Прилуцька, 156 Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» були проведені змагання «Мамо, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї.

В результаті команда, яка здобула перемогу буде представляти м. Ніжин на обласних змаганнях в м. Чернігові.

У змаганнях взяли участь 4 команди, а саме: ЗОШ № 5 сім’я Нещерет, ЗОШ № 10 сім’я Турчин, ЗОШ №17 представляла сім’я Жук, ЗОШ №15 сім’я Півторацьких.

Змагання складалися з 6 естафет, а саме: «Снігоступи»,  «Стрибунці», «Сортування м’ячиків», «Володар кілець», «Кенгуру на кулі» та комбінована естафета.

В першій естафеті перше місце здобула команда сім’ї – Півторацьких, друге місце – сім’я Жук, третє – сім’я Турчин, четверте – сім’я Нещерет, за результатами другого конкурсу «Стрибунці» перемогу здобула команда сім’ї Півторацьких, на другому місці – сім’я Турчин та сім’я Жук, на третьому місці сім’я Нещерет, в третьому конкурсі «Сортування м’ячиків» команди показали такі результати: перше місце сім’я Жук, друге місце – сім’я Півторацьких, третє – сім’я Турчин, четверте – сім’я Нещерет, за результатами четвертого конкурсу «Володар кілець» перше місце посіла команда сім’ї Півторацьких, на другому місці – сім’я Жук, на третьому – сім’я Турчин, на четвертому – сім’я Нещерет.

В п’ятому конкурсі «Кенгуру на кулі» команди показали свою силу, спритність, жагу до перемоги, команда сім’ї Півторацьких зайняла перше місце, на другому місці сім’я Жук, на третьому команда сім’ї Турчин, на четвертому команда сім’ї Нещерет. Шостим конкурсом була проведена «Комбінована естафета» в якій команди показали свою витривалість та командність, перше місце в даній естафеті посіла команда – сім’ї Жук, на другому місці команда сім’ї Півторацьких, на третьому місці – сім’я Турчин, на четвертому місці сім’я – Нещерет.

У підсумку шести естафет найкращі результати показала команда сім’ї Півторацьких, на другому місці команда     сім’ї Жук, на третьому місці команда сім’ї Турчин, на четвертому місці команда сім’ї Нещерет.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень.

МЦ «Спорт для всіх» висловлює вдячність за співпрацю Начальника управління освіти та вчителям фізичної культури ЗОШ, які приймали участь.

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»

Джерело: Нежатин

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *