31056931_1997492367134781_2159731554698395648_n

У Ніжині відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби. Фото

21 квітня у спортивному комплексі «Зірка», що по вул. Прилуцька, проходить відкритий чемпіонат Ніжина з вільної боротьби серед юнаків. Організатори чемпіонату- відділ з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради та МЦ «Спорт для всіх». 
Захід проходить за підтримки міського голови Анатолія Лінника та федерації вільної боротьби Ніжинщини (голова – депутат міської ради, заступник міського голови Сергій Дзюба).

У чемпіонаті беруть участь команди: м. Ромни, м. Суми, м.Чернігів, м. Сновськ, м.Мена, м.Ніжин, смт.Чабани, м. Київ(4 команди), с. Вертіївка. Загалом – 159 учасників.
Підтримати спортсменів, тренерів та побажати вдалих спарингів завітали депутати міської ради: Сергій Дзюба, Олег Щербак, Андрій Гомоляко, Олександр Безпалий, Володимир Коваль та депутати обласної ради: Валерій Гавриленко, Алла Ковтун.
Велика кількість учасників говорить про те, що рівень такого виду спорту, як вільна боротьба у Ніжині є потужний, і популярний. Боротися – значить перемагати! Спортсмени гартують себе, долають труднощі, щоб стати кращими, і у цьому – завдання спорту. Щиро дякую усім тренерам і Ніжина, і тим, які привезли команди, бажаю успіхів, щоб ваші вихованці були вашою гордістю, адже нема кращого, ніж успіхи наших дітей, – підкреслив міський голова Анатолій Лінник, звертаючись до присутніх.

Тетяна Марченко

Ніжинська міська газета “Вісті”

 

 

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *