20180331_122050 ввв

В Ніжині проходить чемпіонат з боксу. Фото

31 березня у Ніжині розпочався чемпіонат Ніжинщини з боксу серед юнаків

Змагання проходитимуть два дні поспіль на базі ННВК №16 «Престиж» у залі боксу Ніжинського Спортивного Клубу.

У них беруть участь близько 40 учасників, які представляють такі ніжинські боксерські клуби, як: Ніжинська КДЮСШ, СК «Легіонер», ДЮСШ «Колос», «Колосок», НСК.

Організаторами змагань виступають Федерація боксу та кікбоксингу Ніжинщини, головою якої являється Олександр Шалай та відділ фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради.

Відкрити змагання та побажати спортсменам вдалих стартів до спортивного залу завітав міський голова Анатолій Лінник.

 «Такі змагання відбуваються у Ніжині вже невперше. Ми сподіваємося, що вони стануть традиційними. Для юних спортсменів дуже важливо відчути дух боротьби, випробувати свої сили, дізнатися про свої слабкі та сильні сторони у поєдинку. Можливо, деяким хлопцям саме цей чемпіонат відкриє шлях у великий спорт. Ніжинська міська рада приділяє достатньо уваги розвитку спорту в місті, зокрема боксу. Об’єднавши зусилля спортсмени Ніжина прославлятимуть наше місто і за його межами» – наголосив міський голова Анатолій Валерійович.

До його слів долучився голова федерація боксу та кікбоксингу Ніжинщини Олександр Шалай.

«Ці змагання є підготовкою до Всеукраїнських та обласних змагань. Найсильніші спортсмени з кожної вагової категорії поїдуть на всеукраїнські змагання. Це і буде головною нагородою для учасників», – зауважив голова федерація боксу та кікбоксингу Ніжинщини Олександр Шалай та побажав боксерам сили духу та витримки.

Побажати  кожному спортсмену вдалих спарингів на боксерському ринзі прийшли:  депутати міської ради Олег Щербак, Олександр Безпалий, депутат Чернігівської обласної ради Алла Ковтун, боксер, колишній заступник комбата батальйону спецпризначення “Свята Марія”, співзасновник благодійного фонду «Стрічка Надії», помічник народного депутата Олега Ляшка Олексій Кошевець, начальник відділу фізичної культури та спорту Павло Глушко, директор ДЮСШ Валерій Зінченко, учасники АТО, спортивний актив міста Ніжина. Головним суддею змагань є Володимир Євтух.

Також підтримати спортсменів до спортивного залу завітав відомий ніжинський боксер, який вже не перший рік прославляє Ніжин далеко за його межами  Петро Іванов разом із своїм тренером Вячеславом Кожуховським.

Також, відчути дух суперництва на змагання завітали діти загиблого воїна АТО Яніса Лупікса, які із захопленням спостерігали за дійством.

Тож, наразі змагання тривають, про результати буде повідомлено пізніше.

“Закінчився перший день чемпіонату Ніжинщини з боксу! Сьогодні у нас 100% результат. Вже маємо перших чемпіонів – Полешко Сергій, Володько Дар’ян та Колесников Владислав!!! Інші наші переможці завтра боксуватимуть у фіналі!” – повідомив на своїй сторінці в Facebook один із тренерів Євген Саєнко

 

Інформація оновлюється.

Вікторія Коломійченко

Світлина від Ніжинська міська газета "Вісті".

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *