28379066_1503330859764083_1877473888651382880_n

Нові здобутки хору “Світич” на Міжнародному конкурсі «PREMIER»

Днями в Києві відбувся VIIІ Міжнародний конкурс «PREMIER», за участю дитячих, юнацьких та молодіжних творчих колективів і солістів. Конкурс проводить Міжнародний благодійний фонд «Vivаt art» за сприяння Міністерства культури України та Департаменту культури КМДА у приміщенні Мистецького салону Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Понад 200 заявок надійшло до Оргкомітету конкурсу від окремих солістів та художніх колективів з України,  Білорусі, Вірменії, Китаю, Польщі.

У найпотужнішій номінації конкурсу – «Академічний вокал», в хоровій категорії «Профі», виступив Молодіжний хор «Світич» Ніжинського державного університету імені М. Гоголя.

      Хор «Світич» продемонстрував високо професійний рівень сценічної та вокальної майстерності і за виконання програми творів українських композиторів отримав найвищу нагороду конкурсу – «Гран-прі» та Кубок переможця. Спеціальні дипломи вручені також і керівникам хору – заслуженим діячам мистецтв України, професорам Людмилі Шумській та Людмилі Костенко.
 
Фоторепортаж Валентини Ващенко
Джерело: nizhynrada

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *