ЗОШ № 15 запитали про потреби школи

Так, 27 лютого у загальноосвітній школі № 15 відбулось виїзне засідання постійних депутатських комісій з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, свободи слова та зв’язків з громадськістю.

До стін школи завітали заступник міського голови Сергій Дзюба, депутати міської ради Олег Щербак, Олександр Ігнатюк, Наталія Радченко.

Члени комісій виїхали до загальноосвітньої школи № 15 з метою вивчення питання щодо проведення роботи з національно- патріотичного виховання та матеріально-технічних потреб навчального закладу, повідомляє офіційний сайт Ніжинської міської ради.

Директор школи зазначила, що національно-патріотичне виховання – невід’ємна частина виховного процесу. Воно провадиться відповідно до річних та тижневих планів виховної роботи, що затверджені адміністрацією закладу. Що стосується потреб, то було озвучено  необхідність естетичного оформлення фасадної стіни з меморіальними дошками, присвяченими пам’яті загиблих воїнів АТО, які навчалися у школі.

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *