5bddb568ba0fa24a2b7d191aa76f5184

16 учнів Борзнянського інтернату в лікарні, до школи їде спеціальна комісія

Сьогодні, 28 лютого, Борзнянську школу-інтернат, у стінах якої стався спалах гострої кишкової інфекції, відвідає спеціальна комісія, повідомляє cheline

Вона проведе розслідування причин спалаху та надасть методичну допомогу працівникам школи в ліквідації осередку інфекції. Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в області.

Комісія складається із профільних спеціалістів Управління санепіднагляду та Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Як повідомлялося раніше, в епідпроцесі задіяні учні 1-4, 6, 9, 10 класів Борзнянської загальноосвітньої школи-інтернату віком від 7 до 16 років.

Станом на 27 лютого до Борзнянської ЦРЛ госпіталізували вже 16 хворих дітей із перебігом захворювання легкої та середньої тяжкості. Їм надається необхідна медична допомога. За контактними дітьми встановлено медичний нагляд.

В інтернаті проводять протиепідемічні та дезінфекційні заходи, лабораторні дослідження, результати яких стануть відомі протягом найближчих двох діб.

 

залишіть коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *